בהמשך לאני המאמין שלי, שהמזווה הביתי שלנו יכול להכיל את הפתרונות הטובים ביותר לגוף שלנו, כמובן שזה רלוונטי גם בכל הקשור למסכות ופילינגים לפנים ולגוף. זה באמת בסופו של דבר בעיקר עניין של State of mind. והאמת לאמיתה היא שפעם בעבר, הדור של ההורים שלנו, לא ראו בכל המתכונים האלה משהו מוזר אבל ברגע שנכנסו חברות מוצרי הצריכה הן היו מוכרחות לעשות "הזרה" לכל הידע שהביא הדור הקודם והדורות שקדמו לו כך שנהיה תלויים בהם לכל דבר שנצטרך. לשמחתי היום מגמה זאת משתנה.

כיום, רשתות הפארם השונות מלאות בסוגים שונים של מסכות ופילינג לפנים. יש מסכה ש"מלבישים" על הפנים ויש פילינג בצורת סבון, על אף שזה לא נכון "לקרצף" את הפנים שלנו כל יום מכיוון שקרצוף יומיומי מפשיט את עור הפנים שלנו מהשמנים הטבעיים שלו. לרוב, במרבית המקרים המוצרים הללו אגרסיביים מדי לעור הפנים העדין שלנו. מסכת הפילינג הטבעית הזאת כל כך פשוטה שזה אבסורד לא להכין אותה.

הבסיס הוא כפית דבש גדושה שיש בכל בית והתוספת היא לבחירתכם. אני אוהבת מאוד להוסיף כפית קינמון וכ-2 כפיות לימון סחוט.

מרכיבים:

  1. כפית וחצי דבש
  2. חצי לימון או חצי תפוז
  3. כפית קינמון / כפית כורכום / כפית ספירולינה

הוראות שימוש:

  1. בקערת זכוכית או חרסינה קטנה שימו כפית דבש, יחד עם האבקה לבחירתכם ומעט לימון או תפוז סחוט ומרחו על הפנים בתנועות עמוקות וסיבוביות. בתום המריחה ועיסוי הפנים, יש לשטוף ולהרגיש את הרעננות החדשה של עור הפנים או הגוף.
  2. מומלץ להשתמש במעט קרם פנים טבעי לאחר השטיפה.

 

תנסו את זה ותגידו לי אם ההרגשה לא מדהימה?!

סגירת תפריט